Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Artykuły tylko dla bojowników JM (+18)
Zobacz galerię
Kto jest online?
Niestety jesteś anonimowy/a!
Ale zawsze możesz się zarejestrować.

Gościmy obecnie 6352 osób, w tym 939 rejestrowych bojowników walki z powagą.

Ostatnio dołączył do nas bojownik MurgrabiaAlkohol, a sprawa polska
9 529  
2   6  
Zorganizowano test - jak dobrze przedstawiciele poszczególnych narodów rozpoznają narodowe trunki. Pierwszy przystępuje Francuz - otrzymuje kieliszek czerwonego wina. Sprawdza kolor, osad i konsystencję, wącha, nabiera trochę do ust, smakuje...
- To jest bordeaux, na wodzie źródlanej z północnej Gaskonii, z winogron rosnących na dobrze nasłonecznionym i nawodnionym stoku... - próbuje jeszcze raz - leżakowało 3 lata w dębowej kadzi w ciepłej piwnicy.
- Brawo, brawoo! Doskonale! - krzyczy komisja.
Ślimaczek-nieboraczek
14 892  
2   6  

Czyli historia z morałem...

Raz ślimaczek – nieboraczek
By się wysrać, wlazł za krzaczek.
Zdjął skorupkę, wypiął dupkę,
Chciałby wreszcie zrobić kupkę !
"Od tygodnia już nie robię,
może wreszcie ulżę sobie."
Stęka, posapuje równo
Wniosek o zgodę na randkę z córką
10 642  
9   8  
ANKIETA DLA WNIOSKUJĄCEGO O SPOTKANIE Z MOJĄ UKOCHANĄ CÓRECZKĄ

UWAGA: Wniosek bez odpowiednich załączników tj. wyciągu z konta bankowego rodziców, świadectw szkolnych oraz aktualnych badań lekarskich zostanie uznany za niekompletny!


Imię:__________
Drugie imię:__________
Nazwisko:__________
Data urodzenia:__________
Adres zamieszkania:__________
Miejscowość:__________
Kod pocztowy:__________
Ulica:__________
Nr domu/nr mieszkania:__________
Telefon domowy:__________
Telefon komórkowy:__________
E-mail:__________
Jak tworzyć porządne strony WWW?
8 758  
1   6  
1. Zaczynamy od zarejestrowania naszej strony na wszystkich możliwych przeglądarkach. Oczywiście w słowach kluczowych wpisujemy wszystko co w jakimkolwiek stopniu kojarzy się z naszą witryną( Np.: Gwiezdne wojny -> filmy s-f -> fantastyka -> budżet 2001)Jeżeli robimy stronę hm.. różową to mamy pole do popisu: trzeba wpisać nazwiska i imiona wszystkich kobiet o których słyszeliśmy. W dobrym guście jest również komunikat: NAJLEPSZY SAJT, STRONA PRAWIE BEZPŁATNA, MERCEDESY ZA DARMO. Nie należy być za bardzo skromnym.

2. Teraz łączymy się z Netem i umieszczamy plik z komunikatem PAGE ANDERKONSTRAKSZYN. Gdzieś obok umieszczamy licznik, jakieś bannerki i przy okazji otwieramy użytkownikowi ze trzy okienka(w jednym z nich próbujemy ściągnąć np.: wszystkie poprawki do Winzgrozy);
Najfajniejszy zawód medyczny - laryngolog. Siedzisz sobie cały dzień dłubiąc w nosie i w uszach.
Z zeszytów młodzieży
8 717  
1   3  

Baryka zakopał precjoza wraz z żoną i synkiem

Boryna był teściem żony syna Antka Hanki.

Do ludności w "Balladach" Mickiewicza zaliczamy nie tylko pojawienie się rusałki, ale i również jęki chłopa pod jaworem.

Dosyć szybko można się zorientować, ze Izabela nie nadaje się do interesu, który ma Wokulski.

Grecką boginią piękności była Hermafrodyta.

Gdy zbliża się pełnia
26 453  
267   20  
Kliknij i zobacz więcej!Czyli... SURVIVAL DLA MĘŻCZYZN

To, że każdy mężczyzna będący w stałym związku musi znosić mniej więcej raz w miesiącu coś w rodzaju huraganu, tajfunu czy trzęsienia ziemi to jest oczywiste. Jest to jeden z elementów gry o nazwie: "STAŁY ZWIĄZEK". Co zrobić by ujść z życiem? Tak... tak... ujść z życiem!!! Wielu próbowało z tym walczyć... Ale... Hmmm... Uczcijmy ich pamięć minutą ciszy... ;)
A oto FAQ z pewnej grupy dyskusyjnej, gdzie doświadczeni mężczyźni, można by rzec - weterani, udzielają porad młodszym i mniej doświadczonym w boju.

PYTANIE: Co można zrobić by uniknąć całego tego cyrku mniej więcej co 28 dni?
ODPOWIEDŹ: Absolutnie nic.

PYTANIE: Czy to się kiedykolwiek skończy?
ODPOWIEDŹ: Oczywiście, że tak! Ale będziesz wtedy już tak stary, że pewnie nawet tego nie zauważysz.

PYTANIE: Dlaczego podczas tych dni jestem winien za całe zło na tym świecie?

PAP: Wielka gala
6 318  
0   9  
Precz z Oscarem tym przekupnym, sprzedajnym, milczącym i bezpłciowym hermafodytą bez fujarki skrzyżowanym z C3PO! NIECH ŻYJĄ MALINY (i inne owoce też: truskawki, rzodkiewki, buraki cukrowe)
Jak nam zapodaje nasz dostarczyciel papki codziennej PAP:
W sobotę wieczorem, na dzień przed wręczeniem Oscarów, w Santa Monica w Kalifornii ogłoszono nazwiska zdobywców "Złotych Malin" - wyróżnień przyznawanych najgorszym aktorom i najgorszemu filmowi minionego roku.

"Malinę" dla najgorszego aktora otrzymał kanadyjski komik Tom Green za rolę w filmie "Freddy Got Fingered", a "nagrodę" dla najgorszej aktorki - amerykańska piosenkarka Mariah Carey, która wystąpiła w filmie "Glitter".

Komedia "Freddy Got Fingered" otrzymała też "Złote Maliny" dla najgorszego filmu roku, za najgorszą reżyserię i najgorszy scenariusz. Reżyserem filmu był Tom Green. Jego film był nominowany aż w ośmiu kategoriach. Przebił m.in. "Wyścig" (siedem nominacji), "Glitter" i "Pearl Harbor" (po sześć).
Wywiad pod Ścianą Płaczu
8 550  
3   4  
Dziennikarka skierowana do biura w Jerozolimie zajmuje mieszkanie z oknami skierowanymi na historyczną Ścianę Płaczu. Każdego dnia kiedy spogląda przez okno, widzi starego Żyda z brodą energicznie się modlącego. Ponieważ z pewnością jest on dobrym tematem na wywiad, dziennikarka udaje się w pobliże ściany i przedstawia się staruszkowi. Zadaje pytanie:
- Przychodzi pan każdego dnia do ściany, od jak dawna Pan to robi i o co się modli?
Mężczyzna odpowiada:
- Przychodzę tutaj, by się modlić każdego dnia od 25 lat. Rano modlę się za pokój na świecie i za braterstwo ludzi. Idę do domu, piję filiżankę herbaty, wracam i modlę się o wyeliminowanie chorób i zaraz z ziemi. I o to co bardzo, bardzo ważne, modlę się o pokój i zrozumienie między Izraelczykami i Palestyńczykami.
Dziennikarka jest pod ogromnym wrażeniem.
- I jak pan czuje się z tym, że przychodzi tutaj każdego dnia przez 25 lat i modli się za te wspaniałe rzeczy? - pyta.
Starszy mężczyzna odpowiada spokojnie:
Doktora Śledzika wykład na temat temperamentu
16 263  
5   27  
...przynajmniej nie wierzga jak wściekła klacz, co jest nagminne i wcale nie fajne.

Zabrzmiało to, jak zwykły żart, ale ...
Rzeczywiście wiele kobiet uważa, ze nic tak nie świadczy o ich temperamencie seksualnym, jak miotanie się po łóżku, jak żyd po pustym sklepie:) Często, nie wczuwając się w nastrój, w rytm i proponowane przez partnera tempo, "szalona kochanka" wije się pod facetem, jakby ja pod prąd podłączono.
Jak uprawiać cybersex?
141 979  
9   6  
Udało nam się zdobyć fragmenty nowego rozdziału, który ma podobno znaleźć się w przygotowywanym przez MEN podręczniku: "Przygotowanie do życia w rodzinie XXI w."
Rozdział nie jest jeszcze ukończony i nie został jeszcze zatwierdzony przez MEN, nosi roboczy tytuł:
JAK UPRAWIAĆ CYBERSEX?
Poradnik dla początkujących

A oto jego fragmenty:
(...)Przed rozpoczęciem uprawiania cybersexu w jakiejkolwiek formie należy upewnić się, że nie ma w pobliżu twojego współmałżonka(ki), partnera(ki) a przede wszystkim dzieci! Najlepiej robić to podczas ich nieobecności np.: podczas weekendowego pobytu u dziadków. Jest to bardzo ważne z tego powodu, że byłoby ci trudno wyjaśnić im dlaczego wydawałeś z siebie dziwne dźwięki, co robisz przed komputerem bez ubrania z cieknącą śliną i co robią na podłodze wokół ciebie różne narzędzia kuchenne...
Bzdura Roku 2001
9 657  
0   3  
Jest to jak najbardziej poważny konkurs organizowany przez Gazete Wybiórczą i Radio Eska!
Nagrodę Złotej Muszli za największą Bzdurę Roku 2001 przyznano sejmikowi wojewódzkiemu w Białymstoku za przystąpienie do konferencji peryferyjnych regionów nadmorskich.

"Decyzja samorządowców stanowi pionierskie połączenie unijnych aspiracji naszego kraju z odwieczną ideą Polski od morza do morza" - uważają jurorzy konkursu.

Konferencja peryferyjnych regionów nadmorskich to organizacja portugalska. Zrzesza 144 ubogie regiony leżące nad brzegami Morza Bałtyckiego, Czarnego i Śródziemnego, m.in. z Rumunii, Litwy, Łotwy i Rosji.

Hanney Moon 22
8 848  
2   2  
- Od dwóch tygodni jestem w strasznej depresji - żali się Kowalski Nowakowi. - Nic mi nie pomaga.
- Nie przejmuj się, ja też tak miewam.
- I co wtedy robisz?
- Wycinam ognisty numerek ze swoją żoną. Mówię ci, zawsze pomaga! Po kilku dniach Nowak widzi rozpromienionego Kowalskiego.
- No i jak, pomogło? - pyta Nowak.
- Świetnie! Dzięki za radę! A przy okazji, macie bardzo wygodne łóżko...
Cierpienia trzeba ukrócić...
11 979  
0   33  
Podobno zdarzyło się to naprawdę (chociaż tak do końca to nie bardzo w to wierzę) a historia wyglądała tak, że jechało sobie samochodem dwóch kumpli, przejeżdzali przez jakąś wieś i tuz za wsią potrącili kotka.
Zatrzymali się, wysiedli z samochodu i zaczęli szukać biednego zwierzaka.
Patrzą- siedzi pod krzakiem, osowiały, nie rusza się.
Musisz poszukać innego lekarza gdy...
7 520  
1   4  
Pacjent przed tobą to była koza.

Na półeczce z napiem: "Środki znieczulające" stoi PAVULON.

Jego asystent ma na imię IGOR.

Miejscowe Stowarzyszenie Właścicieli Pub-ów przyznało mu tytuł: "KLIENT ROKU"

Wszystkie książki medyczne na półkach w jego gabinecie to kioskowe serie wydawnicze w segregatorach.
Stary Yebaka
15 710  
3   9  
Pan dobrze po 50-tce wybrał się do baru na podryw. Tam oczarował młodą 20 latke, upił ją, a następnie zaproponował nie opisane rozkosze. Wyszli więc razem w stronę parku, ona polożyła się na ławecke, a on zdjął jej majteczki i zaczyna posuwać! Panna widzi jego starania ale nic nie czuje zerka i widzi jak koleś pakuje w szpare między deskami w ławce i do niego mówi:
- Ej stary walisz w deche.
Żarciki z filharmonii
8 193  
1   4  

Pewna orkiestra dostała nowe nuty i ma pierwszą próbę tego utworu. Skrzypek gra, gra, aż nagle widzi przy nutach odręczną adnotację "Pochyl się!". Odruchowo się pochyla i gra pochylony, ale niewygodnie mu, kark boli, skrzypce stukają w kolano... Więc prostuje się. I znów widzi w nutach: "Pochyl się!". Znowu się pochyla, znów jest mu niewygodnie... Sytuacja powtarza się kilka razy, aż za którymś zirytowany skrzypek zdecydował: "A właśnie, że się nie pochylę!"
Łysy kolekszyn
10 294  
3   6  
W 25 r. ne. idzie sobie Pan Jezus z Maryją i patrzą jak Rzymianie bija jakiegoś biednego człowieka. Maryja odrazu się sprzeciwiła i powiedziała żeby nie bili tego biedaka, a jak już musza kogoś zbić to niech zbija ich.
Rozbójnicy zgodzili się. Poturbowali ich i poszli.
Po jakimś czasie Jezus wstaje i mówi:
- Oj matka, jak ty coś pier****!
Jestem Kubą Rozpruwaczem
10 169  
2   8  
"Jestem Kubą Rozpruwaczem.
Dobrze władam pogrzebaczem:
Gdy zagłębię go w twe flaki,
Rychło zeżrą cię robaki!!!
Nieźle również brzytwą władam,
Przy mnie chirurg to wysiada!!
Ładnie z kosą sobie radzę:
Wnet ci w brzuchu ją zasadzę!!!!
Anatomia??? Rzecz nudnawa...
Morfologia - piękna sprawa!!!!!
Wierzaj Kubie... Uwierz, brachu:
Jestem mistrzem w swoim fachu!!
Ważne! Rady dla ambitnych pracowników
8 711  
4   8  

Drodzy Pracownicy
Po wnikliwych obserwacjach i wielu skargach od pracowników, zarząd naszej firmy postanowił wprowadzić zakaz używania wulgarnego języka w czasie pracy. Od dzisiaj nie wolno używać w komunikacji wewnątrz firmy słów powszechnie uznawanych za obraźliwe czy wulgarne. Drodzy pracownicy, musicie zdawać sobie sprawę, że bardzo często macie do czynienia z osobami o wiele wrażliwszymi od siebie i używając dość swobodnego języka możecie kogoś urazić czy spowodować u niego nieodwracalne zmiany psychiczne. Ten typ języka nie będzie już tolerowany, a kto się nie zastosuje do tego zarządzenia poniesie surowe konsekwencje.
Aby ułatwić wszystkim "przejście" na akceptowalny dla wrażliwych uszu język zarząd przygotował podręczną listę zwrotów zamiennych pod nazwą: "LEPIEJ POWIEDZ..."
Zwroty zostały tak opracowane, że sprawna wymiana pomysłów i informacji będzie możliwa bez straty czasu i wysokiej efektywności komunikacji.
A oto przygotowana na podstawie wnikliwych obserwacji rozmów pracowników lista:
Joe Monster organizuje szkolenia dla kobiet
9 687  
9   10  
Kobiety sądzą, że wiedzą wszystko. My jednak, mężczyźni z redakcji Joe Monstera, oferujemy następujące kursy dla kobiet:

1. Cisza, Ostateczna Granica: Czego Żadna Kobieta Jeszcze Nie Osiagnęła.

2. Nieznane Strony Bankowości: Posiadanie Oszczędności.

3. Imprezy: Wychodzenie Bez Nowych Strojów.

4. Zarządzanie Mężczyzną: Prace Domowe Mogą Poczekać Do Zakończenia Meczu.

5. Etykieta Łazienkowa I: Meżczyzna Równiez Potrzebuje Miejsca w Szafce.

6. Etykieta Łazienkowa II: Jego Maszynka do Golenia Jest Jego (lub specjalna polska wersja: Jego Maszynka do Golenia Nie Jest do Golenia).

7. Umiejętności Komunikacyjne I: Łzy - Ostatnia Deska Ratunku, Nie Pierwsza.

Z archiwów JM


Kącik zabijania czasu
Login
Najnowsze pliki z Szaffy
Krótkie dżołki
Najfajniejszy zawód medyczny - laryngolog. Siedzisz sobie cały dzień dłubiąc w nosie i w uszach.
* * *
Dziecko jest jak tatuaż.
Lepiej go nie robić.
* * *
To dziwne, szef rzekł mi:
- Teraz to będziesz miał ciepło.
Po czym rzucił mi chłodne spojrzenie.
* * *
Siedząc na sedesie ciągle sobie powtarzam:
Smartfon w prawej, papier w lewej.
* * *
Czelabińsk. Tylko tu kupisz bezprzewodowe kable.
* * *
Zakazane strony