Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Fotoamatorzy
Klub otwarty
by netis


Założony: 2009-09-25 15:20:08
Ostatnia aktywność: 2022-02-10 13:15:34
Postów na forum: 109
132 członków
Oglądany: 14588x

Witajcie!

Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Te_Xuan_Ze - Katzenjammer · przed dinozaurami
Jako świeżutki nabytek w klubie chcę zapytać o aparat Sony DSC-H9 - co o nim sądzicie? I jaka cena za "lekko" używany jest dobra?
Pozdrawiam
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
netis - Superbojownik · przed dinozaurami


Miałem kompakta Lumix FZ-8 z tego co widzę to taka sama klasa sprzętu. Swój sprzedałem za 550 PLN z torbą, dodatkową baterią i filtrem.
Soniak ma bardzo dobry obiektyw Carla Zeissa a dobra optyka to połowa sukcesu.
Myślę że do nauki się jak najbardziej nadaje.
Jeśli ma służyć do robienia zdjęć rodzinnych to polecam z tylko jednego powodu - chwyt aparatu typu body - czyli pewny uchwyt aparatu ...a to bardzo wygodne.
Ceny niestety nie podam ... pozostaje allegro
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Te_Xuan_Ze - Katzenjammer · przed dinozaurami

Dzięki za odpowiedź
Aparat miałby służyć raczej do robienia zdjęć w plenerze, krajobrazów. Obecnie mam SONY DSC-W120, malutki, kieszonkowy, ale robi naprawdę świetne zdjęcia. Jednak myślę o czymś bardziej profesjonalnym, gdzie są ustawienia manualne oprócz automatycznych; liczę na możliwość robienia zdjęć w słabym świetle i obiektów w ruchu. Mam nadzieję, że właśnie taki będzie ten H9.
Mam okazję go kupić za 800 zł, stan b.dobry.
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
netis - Superbojownik · przed dinozaurami
jak za 800 zł to trochę dużo .... dopłacasz 200 zł i masz nówkę Olympusa z szybką optyką
albo Lumixa FZ28 - naprawdę dobry, szybki i sprawny kompakt
TKG
TKG - Superbojownik · przed dinozaurami
Zamiast wszelakich hybryd, lepiej się wstrzymać .... i podstawową lustrzankę nabądź drogą kupna .... jakość zbije Cię z nóg

Pzdr

Tylko bojownicy należący do tego klubu mogą pisać nowe posty.